Tandemový zoskok z vrtuľníka | volnypad.sk
  • Tandemovy zoskok

OBJEDNÁVKA

0903 396 632

info@volnypad.sk

Najbližšie tandemové zoskoky

 

Apríl 2018

 

Kalendár zoskokov

 RÝCHLE ODKAZY

Počasie Slávnica tu

Tandemový zoskok z vrtuľníka.

Tandemový zoskok je výnimočný adrenalínový zážitok a životná skúsenosť, na ktorú len tak ľahko nezabudnete. Stal sa obľúbenou a vyhľadávanou aktivitou po celom svete a jejho popularita stále rastie. Nenáročná príprava na tandemový zoskok a skúsení inštruktori približujú bezpečnou formou parašutizmus širokým masám ľudí, bez ohľadu na vek a pohlavie. Aby ste však mohli tandemový zoskok vykonať, je potrebné mať nielen tandem inštruktora a padák. Musíte mať aj spoľahlivé lietadlo upravené na zoskoky padákom. Alebo viete čo? Prečo hneď nie vrtuľník?!

 

Tandemový zoskok z vrtuľníka je niečo viac, je to čerešnička na torte. Samotné zoskoky padákom z vrtuľníka sú aj samotnými parašutistami vnímané ako atraktívne a viac zaujímavé ako tandemové zoskoky z lietadiel. Je to zapríčinené vysokým výkonom vrtuľníka, rýchlym stúpaním do výšky 4000m, a v neposlednom rade aj veľkou výsadkovou rampou. Na Slovensku je možné skočiť tandemový zoskok z vrtuľníka niekoľko krát ročne, na východnom slovensku, v Spišskej Novej Vsi. Keďže prevádzka vrtuľníka je nákladnejšia ako prevádzka lietadla, akcie s vrtuľníkom sa organizujú 3-4 krát ročne, v letných mesiacoch. Skáče sa z vrtuľníka Mil Mi-8 s kapacitou 25 osôb plus posádka 3 osoby.

 

Tandemový zoskok z vrtuľníka | volnypad.sk

 

Volnypad.sk sa venuje tandemovým zoskokom na pravidelnej báze každý víkend, od apríla do októbra, a preto využívame na tandemové zoskoky prevažne lietadlo L-410 s kapacitou 18 osôb plus posádka 2 osoby. Ak sa rozhodnete tandemový zoskok s nami absolvovať, rezervujte si prosím dátum zoskoku s dostatočným časovým predstihom. Radi sa o Vás postaráme na profesionálnej úrovni.

 

Tešíme sa na Vás. Team volnypad.sk


Volnypad.sk - splníme Vám životný sen.

 


 

Tandemový zoskok môžete objednať niekoľkými spôsobmi:


1. Telefonická objednávka na čísle 0903 396 632.

 

Toto je najrýchlejší a najefektívnejší spôsob, ako zoskok objednať, a zároveň sa dozvedieť všetky potrebné informácie okamžite. Preferujeme práve túto formu objednávky.


2. Objednať emailom

 

napíšte nám na emailovú adresu   info@volnypad.sk


3. Objednávka pomocou kontaktného formulára.

 

Vyplňte všetky požadované položky a odošlite.


Pri objednávaní zoskoku uveďte Vaše meno, telefónne číslo, požadovaný dátum zoskoku, počet osôb, záujem o foto video záznam, záujem o dopňujúce informácie atď.


TANDEM skočili už aj:Mirka, 31r.
Skočila som už 4x. Tandemový zoskok je návykový! Odporúčam všetkým!


Braňo, 37r.
Najlepší zážitok! Tandemový zoskok padákom s p. Darášom odporúčam všetkým! Úplna bomba!


Miška, 25r.
Tandemový zoskok padákom bol ten najlepší darček aký som dostala!

Tandemový zoskok - Ohlasy


Partneri

Opel-Shop.sk, Predaj náhradných dielov pre Váš Opel.